Psy To My

Aktualności: Serdecznie zapraszam wszystkich do mojej watahy psów! Jestem Akkarin - Alpha. Przyjmę każdego psa.


  • Index
  •  » Sklep
  •  » Proszę o pomoc w wyborze wideodomofonu.

#1 2021-05-21 20:11:51

Calcium55

Pies

Zarejestrowany: 2021-05-21
Posty: 1
Punktów :   

Proszę o pomoc w wyborze wideodomofonu.

Proszę o pomoc w wyborze wideodomofonu. Chcę zainstalować wideodomofon, aby zobaczyć, co dzieje się przed drzwiami, uruchomić interkom podjazdowy i zainstalować kamerę wideo, aby zobaczyć Obwód klatki schodowej.

Offline

 

#2 2021-05-22 21:01:47

TrOpIC

Pies

Zarejestrowany: 2021-05-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Proszę o pomoc w wyborze wideodomofonu.

Musisz kupić elektroniczny system bezpieczeństwa https://securglobal.pl/ , gdzie znajduje się kamera, przewodowy lub bezprzewodowy system alarmowy i czujniki ruchu,a także domofon. Wtedy zapewnisz bezpieczeństwo nie tylko sobie, ale także swoim bliskim.

Offline

 

#3 2021-10-06 17:09:59

meresh

Pies

Zarejestrowany: 2021-10-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: Proszę o pomoc w wyborze wideodomofonu.

Takie połączenie będzie trudne do zrealizowania, do tego trzeba znaleźć informatyka

Offline

 

#4 2021-10-06 18:01:28

averindech

Pies

Zarejestrowany: 2021-10-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: Proszę o pomoc w wyborze wideodomofonu.

Dla mnie przy wyborze dowolnego produktu, dla mnie jest cena i jakość. W takim przypadku musisz sprawdzić jakość obrazu, funkcje aparatu (tryb nocny, czujnik ruchu itp.)
Dalej jest kwestia podłączenia kamery. Bardzo szybko podłączyłem do laptopa mój kamery ze Sterowniki do laptopów od Sony.
Możesz także użyć biblioteki sterowników w DriverPack. Pomoże to rozwiązać problem z połączeniem.

Offline

 
  • Index
  •  » Sklep
  •  » Proszę o pomoc w wyborze wideodomofonu.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.teatr-przedmiotu.pun.pl www.polskipopserver.pun.pl www.im2010.pun.pl www.gangsterlife.pun.pl www.madrower.pun.pl